Президент Володимир Зеленський пригрозив росіянам наслідками організації цих квазіголосувань. У своєму відеозверненні від 7 серпня він запевнив, що уникнути відповідальності окупантам і зрадникам не вдасться, передає 24 канал.

Читайте також Можете стрибнути з Антонівського мосту й втопитися, – Братчук дав "пораду" російським окупантам

Зеленський про організацію росією так званих "референдумів"

Володимир Зеленський у своєму відеозверненні звернув увагу на те, що цими літніми днями щотижня з'являється дедалі більше повідомлень про те, що російські окупанти готуються до проведення псевдореферендумів на тимчасово зайнятих ними територіях Півдня нашої держави.

Президент чітко заявив, що позиція України стосовно цього питання залишається рішучою, як і раніше – наша держава нічого свого не віддасть, а причетні до злочинної діяльності будуть притягнені до відповідальності.

Хочу сказати дуже просту річ: усі, хто допомагатиме окупантам хоч якось реалізувати цей їхній намір (провести псевдореферендуми – ред. 24 канал), відповідатимуть. Відповідатимуть перед Україною,
– наголосив Зеленський.

Наш президент також зазначив, що якщо росіяни таки наважаться піти шляхом так званих "референдумів", то самі ж для себе закриють будь-яку можливість переговорів з Україною та державами вільного світу. "Ці перемовини російській же стороні однозначно будуть потрібні у певний момент", – підсумував Володимир Зеленський.

Буде цікаво Фейковий референдум: окупанти в Мелітополі збираються провести "голосування вдома"

росія хоче повторити сценарій, який вчинила в Криму

Нещодавно в посольстві США в Україні розповіли, що знають про плани окупантів. Загарбники хочуть повторити сценарій, який вчинили в Криму у 2014 році.

На тимчасово окупованих територіях вони спершу проведуть так звані "референдуми", а потім їх анексують. У посольстві наголосили, що це є прямим порушенням суверенітету України, яке не залишиться безкарним.

За словами дипломатів, відповідь Сполучених Штатів та їхніх союзників та партнерів буде швидкою та суворою.

Детальніше – вечірнє звернення Володимира Зеленського від 7 серпня: дивіться відео