Однак передусім президент привітав усіх службовців Повітряних сил ЗСУ із їхнім професійним святом, а також розповів про їхнє нагородження в цей день. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його звернення.

Зауважте Ракетний обстріл Харкова, кричущі втрати ворога на Півдні: основне за 165 день війни

Прокоментував ситуацію на фронті

Очільник України розповів, що наразі залишається вкрай важкою ситуація на Донбасі. Також нелегко нашим захисникам на Харківщині. Проте наша армія робить усе можливе, щоб зупинити російський терор і завдати окупантам якнайбільших втрат.

Авдіївка, Піски, Марʼїнка, Бахмутський та інші гарячі напрямки в Донецькій області забирають основні зусилля і, на жаль, багато життів. Важко й на Харківщині, на півдні нашої держави, де окупанти намагаються сконцентрувати сили,
– сказав глава держави.

Він додав, що зараз ключовим завданням влади України, як і раніше, є здобуття зброї для нашої оборони. "Щодня й без будь-яких пауз працюємо для посилення постачання зброї, для того, щоб відправляти на передову більш потужні й далекобійні системи", – акцентував президент.

Позиція України незмінна, – Зеленський

Він зазначив, що кожного тижня з'являється дедалі більше публікацій про "референдуми", які окупанти планують проводити на захоплених територіях. Президент нагадав, що кожен, хто допомагатиме це організовувати, буде відповідати перед законом.

Позиція нашої держави залишається такою, якою була й раніше: ми нічого свого не віддамо, а якщо окупанти підуть шляхом цих псевдореферендумів, то для себе ж закриють будь-яку можливість переговорів з Україною та вільним світом,
– акцентував президент.

Проінформував Шарля Мішеля про загрозу на ЗАЕС

У цей день відбулася розмова очільника України з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Під час неї обговорили ситуацію, яка є на фронті та про загрозу, яку Росія створила ударами по Запорізькій атомній станції.

Немає такого народу у світі, який може почуватися безпечно, коли держава-терорист обстрілює атомну станцію. Не дай Боже, станеться щось непоправне – і ніхто не зупинить вітер, який розноситиме радіоактивне забруднення,
– сказав президент.

Він додав, що вже зараз потрібна принципова відповідь міжнародної спільноти на ці російські удари. Адже Запорізька АЕС – найбільша в Європі.

Звернення Володимира Зеленського за 7 серпня: дивіться відео