Представник ГУР МО Андрій Юсов в ефірі телемарафону розповів, що Кінбурнська коса може перейти під контроль Сил оборони України до початку туристичного сезону.

Зверніть увагу Кінбурнська коса є "ключем" до трьох великих портів, – ветеран ВМС України

ГУР МО активно працює над деокупацією Херсонщини

За його словами, Головне управління розвідки Міноборони зараз активно працює над деокупацією лівого берега Дніпра у Херсонській області.

Новий туристичний сезон нас порадує,
– сказав Андрій Юсов.

Також в ефірі прозвучало, що зараз українською розвідкою багато роботи проводиться для деокупації захоплених російськими військами частин Херсонської і Запорізької областей.

Яка ситуація на Кінбурнській косі

  • Кінбурнська коса – це єдина територія у Миколаївській області, яка все ще тимчасово окупована росіянами. У ЗСУ інформували, що для деокупації Кінбурнської коси потрібні ще деякі зусилля.
  • Найчастіше росіяни атакують наших військових у районі Кінбурнської коси з ракетних систем залпового вогню, а також б'ють "Шахідами" та артилерією.
  • Наші прикордонники розповіли, що на косі розташовані підрозділи Росії, а саме донські "казаки". За даними наших бійців, окрім особового складу, окупанти мають броньовану техніку, "Тигри", "Урали".
  • Сили оборони постійно відпрацьовують по окупантах на Кінбурнській косі. Однак роботу нашим воїнам щодо визволення коси ускладнює погана погода, а також впевненість щодо відсутності там цивільних.

Росія активізувалася у Запорізькій області

Російські військові активізувалися у Запорізькій області. Керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напряму Євген Єрін повідомляв, що росіяни посилили активність поблизу Василівки, Оріхова, Малинівки у Запорізькій області.

Українські воїни відбивають атаки окупантів. Глава Запорізької ОВА Олександр Старух підтвердив, що росіяни пробують наступати на Запоріжжя.

Росіяни вже звично почали заявляти про успіхи в Запорізькій області. Та в Генштабі ЗСУ показали реальну ситуацію. Зокрема, наші воїни знищують окупантів, які намагаються наступати на Запорізькому напрямку.