Хакерська атака на сайт Верховної Ради відбулася у середу, 28 лютого. Кіберзлочинці зламали вебсторінку українського парламенту, однак її роботу швидко відновили.

Читайте також Координаційний штаб фіксував DDoS-атаку на ресурси: під ударом були дані про полонених

Що зробили хакери

Зловмисники зламали сайт Верховної Ради та замінили посилання на телеграм-канал українського парламенту лінком на фейкову сторінку. Про це попереджав офіційний телеграм-канал Верховної Ради.

До уваги шановних читачів телеграм-каналу Верховної Ради України! Вебсайт Верховної Ради України був зламаний, внаслідок чого, посилання на телеграм-канал Верховної Ради України на офіційному вебсайті парламенту веде на фейкову сторінку… Як би не намагалися зловмисники й вороги нашкодити – ми переможемо!
– мовилося у повідомленні.

Через деякий час телеграм-канал парламенту повідомив, що роботу сайту відновлено. Тепер посилання на вебсторінці Верховної Ради знову працює коректно.

Інші хакерські атаки на українські сайти

  • Не так давно не працював сайт Міністерства освіти і науки України. Глава відомства Оксен Лісовий звинуватив у цьому російських хакерів.
  • Раніше відбулася масована хакерська атака на низку українських вебресурсів. Зокрема тимчасово не працювали сайт та колцентр "Нафтогазу", а в роботі "Укрпошти" та системи "Шлях" стався технічний збій.