Російські окупанти обстріляли цивільні райони біля Тернової, Прудянки, Руських Тишок, Кутузівки, Варварівки, Петрівки, Михайлівки, Коробочкиного. Про це повідомили в Генштабі 28 травня.

Зверніть увагу Великі втрати росіян на Півдні та відсутність надії на переговори: основне за 94 день війни

Окупанти обстріляли Харківщину

На Харківському напрямку противник активних наступальних дій не проводив. Обстріляв цивільну інфраструктуру. Проводив дистанційне мінування місцевості на вірогідних напрямках дій Сил оборони,
– мовиться в повідомленні.

Ситуація фронті станом на ранок 28 травня

  • На Волинському та Поліському напрямках білоруські угруповання підсилили маневровими групами радіоелектронної боротьби. Біля Лунінця Брестської області переміщено дивізіон ОТРК "Іскандер-М". Існує загроза ракетних ударів з Білорусі.
  • На Сіверському напрямку суттєвих змін немає. На Слобожанському напрямку ворог обстрілює позиції українських військових.
  • На Слов'янському напрямку ворог обстріляв з артилерії цивільну інфраструктуру в районах Студенок, Святогірськ, Богородичне, Карнаухівка і Вірнопілля.
  • На Донецькому напрямку ворог намагається вийти в тил наших військ та порушити шляхи логістичного забезпечення на Бахмутському напрямку. Також російські загарбники штурмували район населених пунктів Нагірне, Василівка, Комишуваха та Відродження. Ці території вони обстрілювали з артилерії та мінометів.
  • На Авдіївському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру біля Новобахмутівки, Новоселівки Другої, Веселого, Авдіївки, Пісків та Красногорівки. Окрім того, російські окупанти завдали авіаударів по цивільній інфраструктурі в районах Яковлівки, Авдіївки, Веселого і Кам'янки.
  • На Донецькому напрямку загарбники активно наступають, намагаються закріпитись в районі Лиману.
  • На Курахівському напрямку росіяни обстрілювали позиції Сил оборони та цивільну інфраструктуру поблизу Мар'їнки, Мисливського і Павлівки.
  • На Новопавлівському та Запорізькому напрямках обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Времівка, Полтавка, Червоне, Гуляйполе, Оріхів, Кам’янське та інших. Ворожа армійська авіація діяла поблизу Ольгівського.
  • На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються утримати зайняті позиції та працюють над фортифікаційним обладнанням позицій третього рубежу оборони.
  • У Росії тривають заходи прихованої мобілізації. У Воронезькій області триває підготовка резервістів.

Вас може зацікавити – нічне звернення Зеленського за 27 травня: відео