Цю інформацію підтвердили у Херсонській обласній прокуратурі. Крім звільнення, на жінку ще й наклали штраф.

Важливо Вивезли до лісу та погрожували пістолетом: у Києві поліцейські затримали викрадачів іноземця

Більше про інцидент

Як пояснили у прокуратурі, поліцейська, окрім служби, займалася оплачуваною роботою, чим порушила заборону щодо сумісництва з іншими видами діяльності. У суді її дії розцінили як адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

Також її оштрафували на 300 неоподаткованих мінімумів, тобто на 5 тисяч 100 гривень і відібрали зароблені фотографуванням гроші. Постанова суду набрала законної сили, жінка вже сплатила штраф у повному обсязі.

Згодом за поданням прокуратури керівництво ще й звільнило жінку з лав поліції.

Реакція соцмереж

Користувачі мережі не вважають звільнення жінки-правоохоронці досягненням та залишили гнівні коментарі на сторінці Херсонської обласної прокуратури у фейсбуці. Люди пишуть:

  • "Який жах, людина підзаробляла фотографом, корупція! А коли ви на узбережжі Азовського моря "отримуєте" земельні ділянки на дружин, коханок та секретарів - це нічого, це не корупція?".
  • "Охр*неть. Тобто за те, що людей катують, поліцейських покривають і захищають. А за те, що жінка заробляла собі на життя творчою професією, караємо і звільняємо. Це тільки мені здається, що щось тут не так?".
  • "Ганьба. Посоромилися б таким хвалитися".