Повітряна тривога була оголошена у 16 областях України на момент атаки дронів. Згодом тривога охопила всю Україну через все ті ж ракети.

Читайте також Існує загроза ракетного обстрілу: в небо злетіли російські Ту-22М3 і Ту-95МС

В Старокостянтинові пролунали вибухи

Перед вибухами командування Повітряних сил ЗСУ попереджало про загрозу атаки безпілотників в регіоні. "Шахеди" рухалися на Хмельниччині курсом на Старокостянтинів та на Київщині курсом на Житомирщину.

Старокостянтинів в укриття!
– написали в Повітряних силах о 02:26.

Повітряну тривогу через загрозу ударних БпЛА в Хмельницькій області оголосили ще о 01:16.

Трохи пізніше місту довелося відбиватися і від крилатих ракет. Це сталося між 3 та 4 годинами ранку, коли до Хмельницької області долетіла частина Х-101, раніше випущених із Ту-95 ворога.

Також у цей час, за інформацією моніторів, вдалося збити останній "Шахед". А от з ракетами довелося ще "попрацювати" – інша частина "пакета", що доти летіла далі на захід, розвернулася знову на Старокостянтинів.

Станом на 04:10 тривала робота сил ППО по ворожих цілях. До 04:20 все закінчилося. Монітори повідомили про дорозвідку.

Підсумок атаки, можливі наслідки та інші подробиці очікуємо у ранковому звіті Повітряних сил та повідомленнях місцевої влади.

Росіяни регулярно атакують Хмельниччину

  • Уранці 7 червня російські "Шахеди" також долетіли до Хмельницької області. За даними моніторингових груп, їх було не менше 6 одиниць.
  • Тоді декілька груп ударних ворожих БпЛА намагалися атакувати Старокостянтинів із трьох напрямків – зі сходу, заходу та півдня. Згодом до Хмельницької області долетіли й російські ракети.
  • На щастя, голова Хмельницької ОВА також повідомив, що звернень щодо травмованих чи загиблих не надходило. Про пошкодження майна мешканців Хмельниччини наразі повідомлень також немає.

Також нагадаємо, що внаслідок атак ворога у 2024 році в Україні склалася непроста ситуація з енергетикою. Впроваджені стабілізаційні відключення світла, тож українцям слід економити чи щонайменше не споживати надміру у пікові вечірні години.