Сам Руслан Марцінків свою обіцянку називає жартом. У такий спосіб він хотів розвіяти міф про те, що вакциновані від коронавірусу не зможуть завагітніти.

Цікаво Від вакцини можуть вирости роги, – мер Франківська доручив спостерігати за секретарем міськради

Вагітні жінки атакують мера

Я так жартома сказав, що будемо виплачувати 100 тисяч гривень. У мене понад 100 сьогодні заявок від жінок, які після вакцинації просто у вайбері та фейсбук пишуть, коли вони перший раз вакцинувалися, другий і коли завагітніли,
– розповів мер Івано-Франківська.

Резюмуючи, він зазначив, що дуже велика кількість дівчат і жінок, зокрема й освітян, досі вірять у те, що після вакцинації від коронавірусу не зможуть мати дітей.

Детальніше про заяву Марцінківа

  • Мер Івано-Франківська в такий спосіб вирішив потролити антивакцинаторів. Це відбулося на початку вересня під час щотижневої оперативної наради в міській раді.
  • Тоді Марцінків дав протокольне доручення спостерігати за секретарем міськради Віктором Синишином – чи не виростуть у нього роги й копита після вакцинації.
  • Крім того, він поскаржився тоді, що до нього приходила жінка, яка переконувала, що після вакцинації не зможе завагітніти. Тож він запропонував дати премію 100 тисяч гривень першій жінці, що завагітніє після вакцинації.