Радник глави ОП Михайло Подоляк наголосив, що є лише одна країна, яка знущається з міжнародного права. Детальніше розповідає 24 канал.

До теми Нова "Волинська різня" та "задум Дуди": у Росії заявили, що Польща хоче анексувати Захід України

Реакція ОП на безглузді вигадки окупантів

Подоляк зазначив, що заяви дивних спікерів Росії про начебто "плани Польщі" анексувати частину наших територій, – це чергова примітивна спроба Кремля посіяти недовіру серед друзів.

Хтось вірить, що це спрацює? Україна та Польща сміються із цих спроб. Разом. Є лише одна країна, що знущається з міжнародного права, і ми знаємо її назву,
– підкреслив радник глави ОП.

Коротко про нову порцію маячні від Росії

Очільник російської служби зовнішньої розвідки цинічно заявив, що начебто Польща хоче обґрунтувати якісь "претензії на українські землі" та нібито готує "референдуми".

Наришкін каже, що начебто "точка відліку" в архівних дослідженнях – це Волинська трагедія 1943 року, яку він називає різнею. Прихвосню Путіна ввижається, начебто у Варшаві впевнені, що наявних у держархівах відомостей достатньо, аби висунути Києву вагомі "реституційні вимоги".

Читайте також Канада викликала російського посла "на килим" через дописи мовою ненависті

"НАТО має покаятися" та інші кремлівські нісенітниці

  • Нещодавно експрезидент держави-терористки Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що Північноатлантичний альянс має розпуститися та вкотре пригрозив Заходу. Фактично вигадувати фейки та нісенітниці – це робота кремлівських пропагандистів та офіційних осіб, тому і в цій ситуації годі дивуватися Мєдвєдєву.
  • Шкода звісно, що колишній президент Росії у своїй заяві не згадав, що у його країні, взагалі, зеків на війну посилають, а натомість вирішив вкотре оббрехати військовослужбовців інших цивілізованих країн. Зазначмо, що звільнені злочинці у складі ПВК "Вагнер" вбивають російських "мобіків".

Вас може зацікавити – Раніше Польща закликала передати Україні ППО Patriot: дивіться відео