Відповідну інформацію на брифінгу 17 листопада розповів начальник служби Департаменту планування застосування Головного управління Нацгвардії Олександр Мудренко. За його словами, ворог продовжує спроби наступу в Слов'янському, Сіверському та Донецькому напрямках.

Читайте також Раптово занедужали: окупантів на Запоріжжі витягали з-під завалів школи

Як росіяни втратили особовий склад під Бахмутом

Найманці зі складу приватних військових компаній намагались штурмом прорвати позиції наших підрозділів на східній околиці Бахмута. Але всі зусилля були марними,
– розповів Мудренко.

Полковник пояснив, що військові бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка дали ворогу гідну відсіч. Внаслідок боїв окупанти:

  • втратили майже цілий взвод;
  • отримали майже всю роту поранених.

Окрім того, під час спроби штурму ворогів, Слов'янський полк Нацгвардії взяв у полон 3 найманці терористичної організації так званої квазіреспубліки на Донбасі.

Величезні втрати ворога: основне

  • Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що російських найманців на Запоріжжі витягали з-під завалів школи. Це наслідок вибухів у селищі Михайлівка Василівського району Запорізької області.
  • Окрім того, кадри знищення окупантів показала 30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького. На відео помітно, як багато ворогів загинули біля чорних мішків з трупами росіян.
  • Тільки за минулу добу 16 листопада ворог втратив 400 одиниць особового складу. З 24 лютого – вже 83 110 загарбників.

Дивіться також – колосальні втрати Росії у війні: відео