Втікача від мобілізації госпіталізували з переохолодженням та обмороженням нижніх кінцівок. Лікарі боролися за його життя, однак, на жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

Дивіться також "Лісові стежки" і 100 тисяч доларів: на Буковині викрили банду, яка переправляла ухилянтів до ЄС

Хотів дістатися Румунії

Ухилянтом виявився 46-річний житель Дніпропетровщини. При собі він мав паспорт громадянина України, а також посвідку на проживання та отримання грошових виплат у Румунії. Чоловік планував через гори перетнути державний кордон. У незаконну мандрівку він не взяв із собою ні відповідного спорядження, ні одягу, ані запасів їжі і води.

Лікарі діагностували у чоловіка ниркову недостатність / Фото ДПСУ

На Буковині викрили банду, яка організовувала перетин ухилянтами кордону

44-річний житель Буковини створив угруповання, яке "допомагало" чоловікам призовного віку потрапляти до сусідніх країн, минуючи контрольні пункти пропуску. До незаконної діяльності він залучив ще 4 своїх знайомих, які мають кримінальне минуле. Зловмисники переконували військовозобов'язаних, що виведуть їх з України "надійними лісовими стежками". Крім того, порушники запевняли, що якщо ухилянта спіймають, вони допоможуть йому уникнути покарання. Щомісяця учасники банди отримували понад 100 тисяч доларів прибутку.