Тищенко опублікував відеодокази фейку

Відеодокази того, що інформація про несплату за проїзд – неправдива, Тищенко опублікував у інстаграмі та фейсбуці.

До теми Для інших буде прикладом: що Зеленський сказав Тищенку через "Велюр"

Нардеп стверджує, що коментар дає не той водій машрутки, який його підвозив. Адже салон автобуса з відео журналістів та з відео, на якому у маршрутці – сам Тищенко, відрізняється.

Розумію, народний депутат, який не заплатив за проїзд 8 гривень – це сенсація, та сенсація фейкова. Все, що зняли незрозуміло де, – це неправда, чергова технологія моїх опонентів,
– написав Тищенко.

Також нардеп зауважив, що "від Північної до Петрівки десять зупинок 500-го маршруту", водій у коментарі журналістам розповів, що Тищенко проїхав лише одну зупинку.


Салони маршруток відрізняються / Скриншот з інстаграму Миколи Тищенка

Відеодокази фейку від Тищенка:

Коротко про історію з поїздкою Тищенка у маршрутці:

  • Водій київської маршрутки 25 травня стверджував, що народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко не заплатив йому за проїзд. Нардеп проїхався одну зупинку, сфотографувався та вийшов.
  • За словами водія, Тищенко зайшов у маршрутку з помічником, або охоронцем. Про це він розповів в коментарі журналісту Василю Крутчаку.
  • Після цього нардеп пересів в автомобіль, який їхав за автобусом.
  • За проїзд Тищенко, зі слів водія, платити відмовився, пославшись на те, що у депутатів є пільги на проїзд в громадському транспорті.

Чи можуть депутати не платити за проїзд? Ні. Насправді народні обранці повинні оплачувати проїзд у громадському транспорті. Після цього держава компенсує їм вартість проїзду.

Дивіться відео розповіді водія про поїздку Тищенка в маршрутці:

Що відомо про скандального Миколу Тищенка

  • Микола Тищенко до потрапляння у Верховну Раду був відомим ресторатором. Зокрема, саме він після Ольги Фреймут вів шоу "Ревізор". Скандали за його участі розпочалися ще під час виборів, коли він на своєму окрузі закликав усіх мешканців на обіди у свої ресторани. Безкоштовні обіди видавали лише після демонстрації прописки.
  • Після потрапляння у Раду Тищенка неодноразово ловили на доволі дивній поведінці щодо журналістів. Депутат міг грубіянити журналістам, пропонувати випити води замість задавати питання чи просто втікати від запитань.
  • Останнім гучним скандалом стала історія з його рестораном "Велюр", який працював під час карантину. Тищенко заявив, що ресторан працює як своєрідний штаб і там він проводить поодинокі особисті зустрічі.
  • Сам Тищенко запевняє, що заклад заплатить штраф, якщо зафіксують порушення закону. Згодом Аваков повідомив, що його таки зафіксували.

Цікаво VIP-клієнти "Велюру" Тищенка: хто й чому відвідує ресторан нардепа попри карантин