Під час Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходила в Канаді, активісти зустріли появу на сцені міністра Авакова з плакатами "Хто замовив Катю Гандзюк?". Про це повідомила голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Вбивство Гандзюк: Суд зобов’язав СБУ надати Мангеру результати стеження за ним

"Влаштували Авакову теплий прийом в Канаді. Хто замовив Катю Гандзюк?", – написала Тетяна Печончик.

Арсен Аваков на своїй сторінці у Twitter повідомив, що зустрічався з міністром оборони Канади, з яким обговорив взаємодія ЗСУ, НГУ з канадськими збройними силами та закупівлю нової техніки.

Раніше повідомлялося, що в Генеральній прокуратурі заявили про відсутність доказів проти колишніх топ-чиновників Херсонської ОДА у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

Що відомо про Катю Гандзюк?31 липня виповнюється вже рік з моменту жорстокого нападу на Катерину. ЇЇ облили кислотою у дворі власного будинку. Пізніше від отриманих опіків вона померла в лікарні. Справу нині розслідує СБУ. Кількох фігурантів затримали. Але рідні Катерини кажуть, що це виконавці, тоді як замовники нападу цілком можуть уникнути покарання.

Причетними до вбивства адвокати загиблої вважають: голову Херсонської облради Владислава Мангера та Ігоря Павловського – це колишній помічник народного депутата Миколи Паламарчука.

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк: дивіться відео