Адвокат Мангера Дмитро Ільченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що суд задовольнив скаргу і зобов’язав слідчих надати Мангеру інформацію про результати НСРД щодо нього.

Читайте також: Батько Катерини Гандзюк виграв суд проти Киви: одіозного політика звинуватили в наклепі

Мова йде про прослуховування, зовнішнє спостереження – такі речі. Тобто, протягом 3 днів з дня набрання ухвали суду чинності (рішення набирає чинності через 5 днів), слідчі СБУ мають надати таку інформацію,
– зазначив адвокат.

Він зауважив, що ознайомлення з цими матеріалами надасть захисту можливість чітко зрозуміти, на чому ґрунтується підозра. На думку сторони захисту, матеріали справи не містять доказів причетності Мангера до вбивства Гандзюк.

Ільченко наголосив, що якщо в негласних розшукових діях нічого немає, то це буде означати, що немає ніяких доказів, і тоді буде підстава подавати клопотання про закриття справи в частині, що стосується Мангера.

Що відомо про справу Катерини Гандзюк?

31 липня виповниться рік з моменту жорстокого нападу на Катерину Гандзюк. Херсонську активістку та працівницю міськради облили кислотою у дворі власного будинку. Пізніше від отриманих опіків вона померла в лікарні. Справу тепер розслідує СБУ. Кількох фігурантів затримали. Але рідні Катерини кажуть, що це виконавці, тоді як замовники нападу цілком можуть уникнути покарання.

Читайте також: Хто такий Владислав Мангер і чому його підозрюють в організації вбивства Гандзюк

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк: дивіться відео

6 червня Покровський районний суд Дніпропетровської області виніс рішення щодо фігурантів справи вбивства Катерини Гандзюк. Так, координатора нападу на Гандзюк Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а безпосереднього нападника Микиту Грабчука – на 6 років в'язниці. Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали вирок – 4 роки ув’язнення, а Віктор Горбунов – 3 роки.

ЯК РОЗГОРТАЛИСЯ ПОДІЇ ЩОДО ФІГУРАНТА СПРАВИ ГАНДЗЮК МАНГЕРА: ХРОНІКА ПОДІЙ