Координатора нападу на Гандзюк Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а безпосереднього нападника Микиту Грабчука – на 6 років в'язниці.

Читайте також: Розпочалося засідання у справі вбивства Гандзюк: фото та відео

Окрім того, Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали вирок – 4 роки ув’язнення, а Віктор Горбунов – 3 роки.

Усім обвинуваченим інкримінували 27, 28, 121 статтю ККУ – умисне тяжке тілесне ушкодження заподіяне групою осіб за попередньою змовою. Ухвалу зачитали на засіданні 6 червня, згодом вона буде опублікована на офіційному сайті суду.

Напередодні Володимир Васянович заявив, що визнає свою провину, але хто замовник злочину не знає. Васянович розповів, що вони "хотіли покарати сепаратистку і корупціонерку". На роздуми часу не було – всього два тижні. Він каже, що все мало бути не так.

Обвинувачені ще раніше визнали свою провину, а прокуратура змінила їм підозру з вбивства на умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

За даними обвинувачення, Сергій Торбін на замовлення осіб, імена яких не називалися, схилив інших обвинувачених – Микиту Грабчука, Володимира Васяновича, В’ячеслава Вишневського та Віктора Горбунова – до участі в замаху.

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк: дивіться відео

Що відомо про Катю Гандзюк?31 липня виповнюється вже рік з моменту жорстокого нападу на Катерину. ЇЇ облили кислотою у дворі власного будинку. Пізніше від отриманих опіків вона померла в лікарні. Справу нині розслідує СБУ. Кількох фігурантів затримали. Але рідні Катерини кажуть, що це виконавці, тоді як замовники нападу цілком можуть уникнути покарання.

Причетними до вбивства адвокати загиблої вважають: голову Херсонської облради Владислава Мангера та Ігоря Павловського – це колишній помічник народного депутата Миколи Паламарчука.