Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Все, що треба знати про справу Катерини Гандзюк на сьогодні – читайте у матеріалі 24 каналу

За словами Мангера, як виявилося, якщо так потрібно Порошенко і його кумам, може статися неможливе. "Наприклад, можна заснути шанованою людиною, а прокинутися обвинуваченим у вбивстві – без будь-яких доказів і провини", – висловився підозрюваний у побитті Гандзюк.

Шановний Володимире Олександровичу, якщо ви гарантуєте права усіх громадян України, то я маю право просити вас зустрітися і зі мною. Я готовий детально розповісти і показати, з чого мені придумали звинувачення порошенківські прокурори,
– заявив Мангер.

Він наголосив, що готовий надати докази того, якими методами діє проти нього генерал СБУ Данило Доценко, який "до цих пір кришує бандформування в Херсонській області".

Зазначимо, що напередодні Віктор Гадзюк написав листа Володимиру Зеленському, у якому наголосив, що вже десять місяців триває слідство і пошук справедливості задля покарання усіх винних та причетних до саботажу розслідування. Згодом президент України погодився зустрітися із батьком вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктором в Адміністрації Президента.

Натомість Мангер зазначив, що знає про рішення Зеленського зустрітися з батьком Катерини Гандзюк та просить незалежного розслідування.

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк: дивіться відео

яК РОЗГОРТАЛИСЯ ПОДІЇ ЩОДО ФІГУРАНТА СПРАВИ гАНДЗЮК мАНГЕРА: хроніка подій