Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи події 21 листопада неподалік від адміністративного кордону з Кримом.

"Учасники Громадянської блокади Криму не протистоять своїй державі — Україні, але вони вимагають прийняття владою ефективних заходів, спрямованих на захист прав громадян України, які проживають на території тимчасово окупованого Криму", — зазначив Чубаров.

Раніше він зазначив, що окупанти цілеспрямовано переслідують тисячі кримських татар та українців, а тим часом Київ забезпечує Крим електроенергією.

"Розумію і поділяю біль і обурення учасників Громадянської блокади Криму діями правоохоронних органів, які отримали наказ "забезпечити проведення термінових робіт з відновлення електричних опор лінії", постачає електроенергією територію окупованого Криму. Хтось у Києві сильно переживає через те, що військові гарнізони російських окупантів в окупованому Криму і ракетно-зенітні комплекси, спрямовані проти України та її сусідів, залишаться без електрозабезпечення", — написав Чубаров.

Зазначимо, що за інформацією журналіста Айдера Муждабаєва,Чубаров разом з Мустафою Джемілєвим виїхали на зустріч з Президентом України Петром Порошенком.

Нагадаємо, журналіст Шевкет Наматуллаєв повідомляв, що Національна гвардія разом із загонами поліції під керівництвом Іллі Киви проводять штурм позицій учасників блокади Криму.

У свою чергу керівник департаменту МВС із протидії наркозлочинності Ілля Кива заявив, що пошкоджені опори лінії електропередач досі перебувають під напругою, що загрожує життю і здоров'ю протестувальникам. Саме тому, за його словами, правоохоронці і приїхали з електриками на місце подій.

Пізніше учасникам блокади Криму та силовикам вдалося домовитись — представників ремонтних служб пустили до опор.