Палата президента – зі спецобладнанням

У палаті глави держави встановлений спецзв'язок. Про це повідомив радник Єрмака Михайло Подоляк в коментарі "РБК-Україна".

До теми Коронавірус у Зеленського: як відреагували світові політики

Це стандартна протокольна процедура. Було прийнято рішення не робити заново комунікаційну кімнату в резиденції, а просто скористатися готовою в лікарні. Тому було прийнято рішення і він (Зеленський – 24 канал) переїхав туди,
– повідомив Подоляк.

Єрмаку з Зеленським були необхідні обладнані робочі кабінети

У Єрмака теж окрема палата. Подоляк наголосив, що і президент, і глава ОПУ дотримуються стандартного графіка роботи. Єдине обмеження – ізоляція. Навіть між собою Єрмак та Зеленський спілкуються телефоном.

"Оскільки в будь-якому випадку потрібно мінімум два тижні перебувати в спеціальному місці, то потрібно, щоб був обладнаний робочий кабінет. У "Феофанії" це було зроблено спочатку під такі ситуації. У резиденціях або, тим більше, квартирі Андрія Борисовича це потрібно було робити заново", – зазначив Подоляк.

Мендель пояснила, чому Єрмак та Зеленський – у "Феофанії"

Прессекретарка глави держави Юлія Мендель теж пояснила, чому Єрмак та Зеленський, які почувають себе нормально та активні, таки опинились в лікарні. Мендель зазначила, що там краще самоізолюватись.

Президент справді з Офісу вирушив додому, а звідти у вівторок перебрався до лікарні, адже там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією,
– написала вона у фейсбуці.

Мендель також запевнила, що з палат і Єрмак, і Зеленський уже провели кілька нарад. А президент навіть поговорив з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.