Попрощаються з бучанцем Блажком Ігорем Васильовичем у понеділок, 27 травня. Чоловіку було 35 років, коли він загинув через поранення, що були несумісні з життям.

Дивіться також Протестувати через меморіальне кладовище – це вже занадто

Загибель на фронті Ігоря Блажка

За словами міського голови Бучі, відійшов у засвіти боєць 21 травня 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Анатолій Федорук зазначив, що у цивільному житті Ігор працював на будівництві.

У цивільному житті працював на будівництві. Перебував у Бучі всю окупацію у 2022. Добрий, щирий та завжди готовий підтримати. Такого воїна ми втратили,
– йдеться у повідомленні.

Уся Бучанська міська громада висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїнам: матері Ксенії Іванівні, братові Олександру та усім, хто його знав.

На Донеччині загинув боєць родом з Бучі Ігор Блажко
На Донеччині загинув боєць родом з Бучі Ігор Блажко / Фото з фейсбуку влади міста

Редакція 24 Каналу також висловлює співчуття рідним й близьким загиблого захисника. Нестерпний біль. Вічна та світла пам'ять.

Дивіться також Зеленський назвав співвідношення втрат України та Росії в боях на Харківщині

Життя за Україну віддають найкращі

  • Нещодавно на війні проти ворога загинув колишній бігун та друг багатьох зірок сучасної легкої атлетики Олег Мельничук. Трагічну звістку про важку втрату повідомила Федерація легкої атлетики України. Боєць мав позивний "Слон".
  • Також 21-річний бойовий медик Олександр "Кузьма" Кучерявенко загинув на лінії зіткнення 14 травня, рятуючи поранених. За словами близьких захисника, був юний і запальний, одним з тих, хто рано знайшов своє покликання.
  • Війна забрала і життя Михайла Панкова – волонтера і вчителя із Луганської області, що пережив російський полон. Відійшов у вічність боєць під час виконання бойового завдання на Куп'янському напрямку в Харківській області.