Представник ГУР МО Андрій Юсов підтвердив смерть Іллі Ківи під Москвою. Про це він сказав в етері 24 Каналу.

Читайте також Закривавлене тіло Киви на снігу: російські ЗМІ розповіли деталі смерті депутата-зрадника

Що розповіли у ГУР

Представник ГУР МО також підтвердив ліквідацію Киви. Він назвав цього одіозного політика неприємним суб'єктом, який виправдовував геноцид українців. Юсов іронічно зауважив, що 6 грудня Кива припинив це робити. Він додав, що розвідка не розголошуватиме деталей.

Справедливість наздоганяє всіх зрадників України і воєнних злочинців,
– сказав Юсов.

Юсов також зазначив, що Росія має надзвичайно потужні спецслужби, які залишаються одними з найсильніших у світі. Втім, цієї середи російська контррозвідка "пропустила гол". Український розвідник додав, що Кива був активною та важливою фігурою пропаганди Кремля, його охороняли. Але це все йому не допомогло.

В етері телемарафону Юсов теж підтвердив, що був ліквідований колишній депутат Верховної Ради, який перейшов на бік ворога.

Так, ми можемо підтвердити, що Кива – всьо. І така доля спіткає інших зрадників України, а також посіпак путінського режиму,
– наголосив він.

Юсов назвав Киву одним з найбільших покидьків, зрадників та колаборантів. Український розвідник додав, що справедливість має різні форми.

Що цьому передувало

  • Як нещодавно стало відомо, у середу, 6 грудня, близько 15:00 у Московській області знайшли тіло Іллі Киви та велику калюжу крові. Його труп обличчям до снігу лежав на території паркової зони готелю "Величъ Country Club", який розташований у селі Супонєво.
  • ЗМІ Росії повідомляли, що на лівій частині обличчя депутата-зрадника виявили гематому, а на правій скроні – різану рану. Відомо, що Киву ліквідували за допомогою стрілецької зброї. Це була операція СБУ.