Під час своєї зупинки в українській столиці вона віддала шану полеглим бійцям України. Вона зазначила, що вони пожертвували життям, захищаючи права нації на існування та життя у свободі.

Дивіться також Литва оголосила неочікуваний спосіб фінансової підтримки України

Україні потрібно допомогти

Прем'єрка Литви наголосила, що полеглі українські воїни також віддали своє життя, щоб захистити всіх нас.

Єдиний спосіб досягти міцного та справедливого миру – допомогти Україні перемогти якнайшвидше, відновити свою повну територіальну цілісність, служити міжнародній справедливості та відбудуватися сильнішою,
– зазначила вона.

Прем'єрка Литви в Києві
Інгріда Шимоніте прибула до Києва / Фото із соцмережі Х

Литва є однією із країн-союзниць, які з перших днів повномасштабного вторгнення Росії допомагають нашій державі протистояти ворогу. Зокрема, міністр закордонних справ Литви заявив, що Путін намагається виграти війну в Україні. Посадовець закликав держави-члени Євросоюзу домогтися єдиного Дня Перемоги, який відбудеться в Києві, а святкуватимуть – всі українці. Для цього європейські лідери мають продовжувати надання зброї Україні.

Очільник Пентагону відвідав Київ

  • Міністр оборони США Ллойд Остін 20 листопада прибув з офіційним візитом у Київ. Так, американський чиновник провів кілька зустрічей з українськими лідерами. Він розповів, що також хотів показати прихильність Сполучених Штатів до нашої держави.
  • Сам міністр оборони США приїхав у Київ потягом. Його зустріла на залізничному вокзалі в українській столиці пані посол США в Україні Бріджит Брінк.
  • Вона зазначила, що в Україну також прибув і голова Європейського командування Збройних Сил США – Крістофер Каволі.