Про це глава Міноборони США розповів у соцмережі Х, раніше відомій як твітер. Він зазначив, що також хоче показати прихильність Сполучених Штатів до нашої держави, передає 24 Канал.

Цікаво Подушка безпеки: чому Україна прагне спільно зі США виробляти зброю та що за цим стоїть

Остіна помітили у Києві

Ллойд Остін зазначив, що приїхав у Київ приблизно о 9 годині 23 хвилини за місцевим часом. Зокрема, основною метою його візиту є зустріч з представниками української влади.

Сьогодні я тут, щоб передати важливе повідомлення – Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в їхній боротьбі за свободу проти агресії Росії як зараз, так і в майбутньому,
– сказав він.


Ллойд Остін прибув у Київ / Фото з акаунту Ллойда Остіна у соцмережі Х

Сам міністр оборони США приїхав у Київ потягом. Його зустріла на залізничному вокзалі в українські столиці пані посол США в Україні Бріджит Брінк.

Вона зазначила, що в Україну також прибув і голова Європейського командування Збройних Сил США – Крістофер Каволі.

"Рада знову вітати в Києві Міністра оборони США Остіна разом з генералом Каволі, щоб засвідчити нашу непохитну підтримку України в її боротьбі за свободу", – написала пані посол США в Україні.

У коментарях під постом користувачі мережі вітають Ллойда Остіна з приїздом в Україну, дякуючи йому за це. Водночас люди просять Сполучені Штати надати якомога більше зброї нашій державі та врешті-решт допомогти їй перемогти російських загарбників.


У мережі закликають Остіна сприяти допомозі Україні / Скриншот 24 Каналу

Байден запевнив у підтримці США України

  • Президент Сполучених Штатів Джо Байден опублікував статтю, де вчергове висловив позицію стосовно війни проти України. Так, він зазначив, що допомога нашій державі – інвестиція у безпеку США.
  • Він зауважив, що світ очікує від американців розв'язання проблем сучасності. За словами Байдена, це обов'язок лідера, а США безумовно будуть лідером.
  • Такі заяви президент США зробив на фоні того, що у засобах масової інформації почали лунати повідомлення про зраду країни щодо України. Зокрема, раніше у виданні The Economist написали статтю, що війна Росії проти України буцімто може тривати до 5 років.