Сторінку Асоціації родин захисників "Азовсталі" відновили

Про це в коментарі 24 каналу повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко. Заблокували сторінку Асоціації саме після того, як на сторінці спільноти з'явився допис про порятунок захисників "Азовсталі" та підготовку окупантами "трибуналу в клітках".

Увага Теракт в Оленівці: рідні захисників "Азовсталі" вийшли на акції у понад десяти містах України

"Маленька, але перемога"

Ганна Науменко зауважила, що з кількох заблокованих сторінок наразі адміністратори розблокували дві. Також модератори спільноти працюватимуть над захистом акаунта, аби надалі вберегти його від подібних блокувань.

Нам відновили сторінку в інстаграмі, а також сторінку однієї з наших представниць. Мінцифра, та зокрема, Михайло Федоров, таки допомогли. Наразі ми сподіваємось, що вийде поставити захист, аби надалі сторінку не блокували. Це дуже маленька, але перемога,
– зазначила Ганна.

Сторінка Асоціації захисників "Азовсталі" уже доступна / Фото скриншот 24 каналу

Мінцифри достукалось до Meta

До слова, Міністерство цифрової трансформації України зверталось до компанії Meta, якій належать Instagram, через блокування у цій соцмережі акаунта Асоціації родин захисників "Азовсталі".

Тож Мінцифра направила до Meta листи щодо сторінки голови асоціації та 5 інших сторінок, пов'язаних з діяльністю захисників Маріуполя.

Сторінки українських захисників не мають блокуватися. Світ має знати правду про війну в Україні,
– наголошував Федоров.

Досі спроби вплинути на цензурування Meta були марними

Високопосадовці, а також державні органи України намагаються якось вплинути на соціальну мережу. Адже випадок зі сторінкою Асоціації родин захисників "Азовсталі" – не поодинокий.

За майже 6 місяців повномасштабної війни користувачів мережі стикались з видаленими та заблокованими сторінками й дописами, через цензурування теми війни в Україні.

Також до теми – росія практично зізналась на весь світ в ударі по Оленівці: дивитись відео