Ірина Цибух із позивним Чека загинула під час ротації на Харківському напрямку. Лише за кілька днів, 1 червня, парамедикині мало виповнитися 26 років.

Читайте також Зеленський відреагував на загибель бойової медикині Ірини Цибух

Прощання з Іриною Цибух

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що прощання із загиблою парамедикинею відбудеться у Львові в понеділок, 3 червня. Чин похорону в Гарнізонному храмі — о 14:00.

Сьогодні Ірині мало виповнитись 26 років. Але ми говоримо про час похорону. Слів нема. Запаліть, будь ласка, свічку,
– написав міський голова.

Після служби процесія вирушить на поле почесних поховань Личаківського кладовища.

У добровольчому батальйоні "Госпітальєри" написали, що ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону, а для всієї України.

Також "Госпітальєри" повідомили, що Чека залишила близьким побажання, як має виглядати церемонія прощання з нею.

Замість квітів – донати на батальйон та допомога сім’ям загиблих. Ніяких штучних квітів чи пластику. Одяг – вишиванка або камуфляж (для чинних військових та ветеранів/нок),
– написали соратники.

У Києві прощання з Іриною Цибух відбудеться в неділю, 2 червня. Служба в Михайлівському соборі буде о 13:00, а далі відбудеться прощання на Майдані Незалежності.

Вони віддали життя за Україну

  • У боях із російськими загарбниками віддав життя доброволець із Нідерландів, який захищав Україну. На жаль, він загинув поблизу міста Часів Яр, що в Донецькій області. За даними ЗМІ, чоловік, ім'я якого не називають, воював в Інтернаціональному легіоні. Відомо, що його тіло було репатрійовано.
  • На фронті загинув відомий український режисер Констянтин Петрик. Це сталося 27 травня під час виконання бойового завдання. З початку російського вторгнення він вирішив долучитися до захисту України як доброволець і приєднався до Національної гвардії.
  • Під час виконання бойового завдання загинув уболівальник київського Динамо Іван Шевченко. У свої 22 роки Іван був командиром відділення окремого взводу розвідки.