Російські окупанти вірять у те, що зможуть уникнути відповідальності за скоєні проти українців злочини. Що ж, їм варто уважніше цікавитися життєвими історіями один одного.

Читайте також Обстріли наближають цю дату, – Піонтковський про визнання Росії державою-спонсором тероризму

Доньку зрадника, який бомбив Алеппо, загризли собаки

Узимку з Росії прилетіла новина, яка цілком відповідає тамтешньому цивілізаційному розвитку: маленьку 7-річну дівчинку загризла зграя собак, коли вона поверталася з уроків музики.

З'ясувалося, батько дівчини вбивав дітей та невинних людей. Як повідомила письменниця Оксана Забужко, батьком жертви є такий собі майор Антон Канорський.

Цікаво, що ще у 2014 році він був українцем та служив в Криму. Після окупації півострова Росією він вирішив стати на бік ворога та зрадити свою країну. Росія ж віддячила йому по повній – запхала на базу біля Чити, де по вулицях бігають зграї голодних собак, які здатні загризати дітей.

Але це ще не всі "цікавинки" про зрадника. Виявляється, 6 років тому він брав участь у скаженому бомбардуванні Алеппо, за яке отримав з рук Путіна орден. Нагороду він приймав у Кремлі з рук самого російського диктатора.

Тож російським окупантам варто сподіватися на полон, ув'язнення або смерть, інакше доля відплатить їм за злочини страшнішими речами.

Дивіться також – звільнення Херсона може стати найбільшим ударом для Путіна: відео