Про це 24 каналу повідомив російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський. Він заявив, що визнання Росією державою-терористкою – достатньо складний та довгий процес.

Зверніть увагу Нова стратегічна концепція НАТО: Альянс назвав Росію головною загрозою безпеки

"Наскільки мені відомо, сенат Сполучених Штатів Америки вже ухвалив таку резолюцію. Думаю, що кожен новий злочин Росії, зокрема, обстріли українських міст наближають цю дату", – наголосив Піонтковський.

Зеленський вдало використав виступ на саміті

За його словами, президент України Володимир Зеленський дуже ефективно використав свій виступ у світлі світової безпеки перед самітом Північноатлантичного Альянсу. Як зауважив публіцист, у ньому лідер української держави вимагав визнати Росію – державою-терористкою.

"Водночас найголовніше, що вимагав Зеленський, позбавити Росії статусу постійного члена Організації Об'єднаних Націй", – зазначив Піонтковський.

Зеленський закликав визнати Росію терористичною країною

Президент Володимир Зеленський закликав цивілізовані країни визнати Росію державою-спонсором тероризму через злочини проти мирних жителів України. Він наголосив, що російські нелюди цілеспрямовано бомблять цивільні об'єкти та інфраструктуру.

Читайте також Росія – спонсор міжнародного тероризму, а Путін – боягуз, – спікерка Ненсі Пелосі

За його словами, гатити ракетами по цивільних об'єктах можуть тільки відморожені терористи. Крім того, наголосив, що це не помилкові влучання, а добре прораховані наперед удари окупантів.

Очільник України закликав визнати Росію державою-спонсором тероризму. Водночас Зеленський наголосив, що світ здатний та повинен зупинити російський терор.

Піонтковський розповів про визнання Росії державою-спонсором тероризму: дивіться відео


Чому важливо визнати Росію терористкою: коротко

  • Володимир Зеленський пояснив, чому так важливо визнати Росію державою-спонсором тероризму. Він заявив, що об'єднання усіх країн дозволить ізолювати її та зупинити російську агресію.
  • Крім того, лідер нашої держави подякував сенату США та Джо Байдену за підтримку важливої резолюції. У ній Росію визнали державою-спонсором тероризму, а вторгнення в Україну – терористичним актом.
  • Голова Офісу Президента Андрія Єрмак теж розповів, чому додати Росію у список держав-спонсорів тероризму так необхідно. Він зазначив, що це означатиме додаткові штрафи, обмеження на іноземну допомогу, заборона на експорт оборонних товарів, які ще більше послаблять Росію.