Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов зранку 27 лютого. Він теж наголосив на тому, що всі органи виконавчої влади в столиці. Держслужбовці невпинно працюють над організацією жорсткої відсічі вторгненню кремлівських окупантів.

Важливо Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Ніч була гарячою для окупантів

На початку четвертого дня боротьби українців із ворожою ордою, секретар втішив. Адже ворог уже зазнав вкрай великих втрат як у живій силі, так і в техніці.

День і ніч видалися гарячими для російських окупантів у прямому сенсі. Ситуація напружена, але хочу, щоб ви знали – з кожним днем нашого Національного спротиву ми міцнішаємо,
– написав секретар РНБО.

Він також додав, що Україна непереможна. Адже наша боротьба із загарбниками базується на єднанні всього народу.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Читайте повний текст допису Олексія Данілова:

Четвертий день Національного спротиву. День і ніч видалися гарячими для російських окупантів у прямому сенсі. Ворог зазнав великих втрат як у живій силі, так і в техніці. Тривають важкі бої біля Харкова, який ворог хоче взяти в облогу. На Півдні українські війська і ТРО дають відсіч спробам десантування. Уночі в столиці відбувався "відстріл" ворожих ДРГ. Ця робота щодо зачистки території Києва буде тривати й протягом сьогоднішнього дня.
Президент України, Уряд, центральні органи виконавчої влади знаходяться в столиці – працюють над організацією відсічі російському вторгненню.
Ситуація напружена, але хочу, щоб ви знали - з кожним днем нашого Національного спротиву ми міцнішаємо!
Захід увів смертельні для російської економіки санкції, накинувши фінансовий зашморг на шию кремлівському режиму, і починає поступово його затягувати.
Все більше країн приєднуються до надання допомоги Україні.
Але найголовніший наш ресурс - це сила Національного, справді Всенародного спротиву, спираючись на який Україна непереможна.
Слава Україні!
Холодна лють у бою за Правду, Перемогу і Свободу!