Таку інформацію повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ. Зокрема, окупаційна влада затримує місцевих жителів українських міст.

Читайте також: Росія планує лякати Україну та світ "голодом": готує відповідні маніпуляції

За даними Генштабу, окупанти продовжують здійснювати заходи щодо обмеження пересування та затримання місцевих жителів. А також росіяни блокують гуманітарні вантажі з території України.

Найманці Кремля грабують українських селян. Стало відомо, що із сільгосптовариства у місті Камянка-Дніпровська викрадено понад 60 тонн пшениці разом із вантажним транспортом.

Що відомо про грабіж зерна росіянами:

  • У Сватівському районі Луганської області окупанти змушують фермерів починати роботу, а відплатити обіцяють невеликою частиною вирощеного ними врожаю. На спротив аграріїв влада так званої "ЛНР" погрожує конфіскацією сільгосптехніки, посівного матеріалу та навіть ув'язненням.

  • У селищі Новоолексіївка Херсонської області найманці Путіна спустошили елеватор та вивезли все зерно до окупованого Криму. Зокрема, місцевими жителями був помічений потяг, на вагонах якого було написано "зерно".

  • З Мелітополя Запорізької області росіяни фурами вивозять продукти, зерно і сільськогосподарську техніку. Все награбоване везуть колони фур із заклеєними номерами у напрямку анексованого Криму,

Вас це може зацікавити – під Мелітополем "втомився" міст, яким росіяни везли зброю: відео