Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Читайте також: "Теплі" кредити: як за допомогою держави зекономити на опаленні

"Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок", – заявив міністр.

За словами Зубко, відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру у своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником.

Нагадаємо, раніше у "Нафтогазі" запевнили, що Україна у своїх сховищах має достатньо газу, аби опалювальний сезон пройшов без проблем.

Коли зазвичай розпочинається опалювальний сезон?За правилами, опалювальний сезон має стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом 3 днів становить нижче ніж 8 градусів тепла. Відповідне рішення ухвалюють органи місцевого самоврядування.