Пряма трансляція на
Останні випуски

Кабмін звільнив соратника Саакашвілі

- Читать новость на русском
Гія Гецадзе звільнився з Кабміну
Гія Гецадзе звільнився з Кабміну / Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України звільнив з посади заступника міністра юстиції Гію Гецадзе за власним бажанням.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №93 від 14 лютого, опублікованому на сайті українського уряду.

Читайте також: Проблеми тільки починаються, – журналіст про депортацію Саакашвілі

"Звільнити Гецадзе Гію Гизойовича з посади заступника міністра юстиції України за власним бажанням", – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, у січні 2015 року грузинського юриста Гію Гецадзе було призначено першим заступником міністра юстиції України з питань боротьби з корупцією. Він координував і контролював діяльність відділу взаємодії з міжнародними і громадськими організаціями, кадрової комісії Міністерства юстиції України, комітету реформ.

Хто такий Гія Гецадзе? Уродженець Грузії і член команди колишнього президента країни, лідера української партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі. Один із засновників Асоціації молодих юристів Грузії. З 1995 по 2000 працював у різних державних установах. Після революції троянд 2003 року Гецадзе став першим заступником міністра юстиції Грузії. У 2004 році був секретарем Вищої ради юстиції Грузії. У 2004-2005 роках також обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії. В 2005 році залишив державну службу та створив юридичне бюро ТОВ "Гецадзе і Патеішвілі". З лютого 2015 призначений заступником Міністра юстиції України з питань боротьби з корупцією. Отримав українське громадянство на початку 2015 року.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі