Таку думку висловив журналіст, заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв на своїй сторінці у Facebook.

"Особисто у Саакашвілі і в близькій, і в далекій перспективі все буде ок. Подібні дії проти нього для більшості українців виглядають як невпевненість, як страх влади — за рік до виборів. Думаю, багато в чому перебільшений, але йому все це йде в іміджевий плюс", – переконаний Муждабаєв.

Читайте також: В АП прокоментували інформацію щодо вивезення Саакашвілі літаком компанії Порошенка

На думку журналіста, це все негативно відображається на владі. Тож де б фізично не перебував Саакашвілі, "внутрішньополітична ситуація простішою не стане". А на Заході у нього ще й є своєрідна репутація.

Тут він — мітинговий лідер, неабияк при тому маргіналізований. А на Заході буде найжорстокішим публічним критиком, який багато знає і якому немає вже жодного сенсу щось недоговорювати,
– зазначив він.

За словами Айдера Муждабаєва, видворення Саакашвілі з України – своєрідний сигнал до початку внутрішньополітичних загострень.

"З одного боку, як кажуть, всі бажання мусять збуватися. З іншого, щиро не розумію, як цього можна не розуміти. Вдасться в підсумку депортація чи не вдасться, це — сигнал до початку внутрішньополітичних загострень, штучний їх поштовх, і загострення будуть по всіх фронтах", – резюмував журналіст.

Нагадаємо, 12 лютого у Києві в ресторані "Сулугуні" Саакашвілі затримали прикордонники. Його видворили у Польщу – країну, звідки він нелегально прибув в Україну. Літаком доставили Саакашвілі у Варшаву.

Президент Петро Порошенко заявив, що Саакашвілі не є громадянином України та не має права займатися політикою в Україні, тому може бути висланий із країни. Та Саакашвілі не має наміру просити в Польщі політичного притулку.

У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – у через конфлікт з президентом.

10 вересня 2017 року відбувся так званий "прорив" Саакашвілі через польсько-український кордон, коли він повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю. Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця, однак, йому відмовили.

Окрім того, ГПУ підозрює Саакашвілі у змові з олігархом часів Януковича – Курченком – з метою держперевороту.