Про можливу відставку посіпака путіна заявив у відеозверненні, яке він опублікував у своїх соцмережах. Своє бажання він аргументує тим, що "засидівся на посаді".

Цікаво кадиров і 2 його поплічники отримали підозри за трьома статтями

Що там наговорив кадиров

У своєму відеозвернені рамзан кадиров заявив, що після 15 років він керівництва Чечнею, він помітив, що засидівся на посаді. Тому він хоче піти.

Я сам помітив, що засидівся. Вважаю, що повністю заслуговую на довгий і необмежений відпочинок,
– заявив кадиров.

Та от біда – слова кадирова, як і всіх окупантів, не варті нічого. Уперше про бажання піти посіпака путіна заявляв ще до виборів у 2016 році, на яких він згодом переміг. Через рік він знову заговорив про те, що йому вже пора йти геть, але у 2021 році він знову балотувався на виборах.

У кремлі можуть готувати нову посаду для кадирова

За даними російських ЗМІ, головному обличчю "другої тікток армії світу" кремль готує нову посаду. Лідер Чечні може отримати керівну посаду у росгвардії, яку контролює безпосередньо путін.

Тобто для кадирова може змінитися не так багато – у будь-якому випадку він залишиться посіпакою диктатора.

З чим може бути пов'язане бажання кремля перевести кадирова до росгвардії – невідомо. Однак можна припустити, що на тлі кадрових чисток, які почалися через провал задумів окупантів в Україні, можна припустити, що путін хоче тримати своїх посіпак чим ближче до себе.

Цікаво – тим часом мєдвєдєв "тішить" новими абсурдними заявами: дивіться відео