Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів 24 Каналу, що у понеділок, 22 січня, Кадиров провів нараду в міській окупаційній адміністрації, а опісля відправився до Філармонії, де повинен був представляти 16-річного Адама як головного "дон-дона", проте планам перешкодив звичайний дрон.

Не пропустіть Кадиров запропонував США зняти санкції в обмін на українських полонених: Буданов відповів

Злякалися і втекли

Андрющенко зазначив, що до Маріуполя також привезли інших цивільних чеченців. А охороняли Кадирова не бійці з підрозділу "Ахмат", а з розвідувальне угруповання "Каскад".

І щось їм не сподобалося. Це дуже смішна ситуація. Чому? Вони настільки приховували його візит від звичайних маріупольців, остерігаючись провокацій, що не було перекриття вулиць та великих кортежів. Мало людей знали. Зовнішніх ознак не було для звичайних громадян,
– сказав радник мера Маріуполя.

Тому пересічні маріупольці розпочали показовий турнір з футболу, й підняли дрон для фільмування. Росіяни, побачивши об'єкт, вирішили, що БпЛА стежить за пересуванням Рамзана Кадирова й швидко евакуювали його із сином з Маріуполя. Обійшлось без Філармонії та презентації молодшого.

Анекдот чистої води. Такі собі "Ахмат-сила". Після того він мав відправитися у Бердянськ, але не знаю, чи вони туди доїхали. Але в Маріуполі більше ні його, ні його сина не було. Й тепер вони "тягаються" у Кремлі, хто ж очолюватиме Маріуполь,
– підсумував Петро Андрющенко.

Яка зараз ситуація в Маріуполі

  • Російські рієлтори намагаються "втюхати" розбиті будівлі покупцям, називаючи купівлю квартир у Маріуполі "неоціненним вкладенням". Вони стверджують, що буцім місто колись відбудують, і всі помешкання можна буде перепродати значно дорожче.
  • Окупанти продовжують готуватися до так званих "виборів" президента у Маріуполі. У місті, а особливо людних місцях, представники партії "Єдина Росія" встановили пункти збору підписів. Подекуди їх розташували у супермаркетах, а людей прямо під час розрахування на касі тягнуть поставити підпис за Владіміра Путіна.
  • Росіяни витісняють корінних маріупольців з міста. Спочатку завозили мігрантів із Середньої Азії, Туркменістану та Узбекистану. А вже зараз замінюють їх на самих росіян. Окупанти підбурюють своїх переїжджати до Маріуполя, заманюючи роботою та високими зарплатами.