Кадиров написав, що ад'ютант Алаудінова отримав конверт із повідомленням для генерала, інформує 24 Канал. Лист усередині нібито був просякнутий отруйною речовиною.

Дивіться також Коли таблетки "взяли": Кадиров заявив, що захопить Одесу, Харків і дійде до Польщі

Кадиров переконує, що командир "Ахмата" уникнув важких наслідків

Кадиров заявив, що командир "Ахмата" зрозумів, що папір отруєний за їдким специфічним запахом і вчасно вжив заходів.

Алаудінова та його ад'ютантів відправили у лікарню, де їм надали допомогу. Кадиров переконує, що важких наслідків для постраждалих вдалося уникнути.

В Україні вже заявляють, що замах на командира "Ахмата" відбувся не просто так. Нардеп Олексій Гончаренко натякнув, що за замахом може стояти ФСБ.

Кадиров каже, що Алаудінову підкинули конверт з отрутою. Тік-токер "Ахмата" зараз у лікарні, все ж таки живий. Але отруєння? Це вже ФСБ попрацювало? Бо ми знаємо, хто дуже любить труїти своїх наближених,
написав Гончаренко.

Український журналіст Андрій Цаплієнко теж відреагував на отруєння Алаудінова. Він припустив, що це вже третя невдала спроба росіян когось отруїти.

"Якщо це ФСБ так розправляється, то це вже третя невдала спроба отруєння після Скрипаля і Навального", – зазначив Цаплієнко.

Що відомо про Алаудінова

  • "Радіо Свобода" інформувало, що колишній так званий голова Ради безпеки Чечні генерал-майор поліції у відставці Апті Алаудінов став заступником командувача ведення бойових дій 2 армійського корпусу так званої народної міліції сепаратистської "ЛНР".
  • З початку війни Алаудінов, командуючи спецпідрозділом "Ахмат", куди входять так звані добровольці з різних регіонів Росії, майже завжди перебував біля лінії фронту.
  • Критики режиму Кадирова зазначали, що Алаудінов міг поїхати на війну примусово або, якщо з власної ініціативи, щоб "реабілітуватися" перед головою республіки. У 2019 році ходили чутки про його участь у змові проти Кадирова.
  • "Радіо Свобода" повідомляло, що в серпні воєначальник отримав зірку Героя Росії та звання героя сепаратистської "ЛНР".
  • Алаудінов входить до списку осіб, щодо яких було введено санкції з боку Великої Британії та США. Його вважають причетним до переслідувань представників ЛГБТ-спільноти у Чечні.