Це 24 Каналу зауважила голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова. За її словами, згодом Путін може "прибрати" Шойгу, як багатьох інших своїх минулих соратників.

Дивіться також Найближча людина Путіна і новий Берія: хто такий Алєксєй Дюмін і чи стане він наступником царя

"Він тепер партнер свого давнього ворога Патрушева. Оскільки Патрушев тепер відповідає за будівництво кораблів. Це такий спаринг партнерства. Ось два вороги. Один – відповідає за будівництво кораблів, інший – буде курувати ОПК", – сказала вона.

Путін легко позбудеться Шойгу

Ольга Романова зазначила, що зараз Путін опікується своїм колишнім охоронцем Алєксєєм Дюміним, якого він призначив особистим радником, сином Патрушева Дмитрієм, який став віцепрем'єром, колишніми охоронцям. Багато хто з його ближніх соратників зник невідомо куди, хоча раніше займали високі посади. Так само може зникнути і Шойгу.

Зокрема, колишній мер Санкт-Петербурга Анатолій Собчак, в якого працював Путін, помер за дуже дивних обставин. Це сталось, коли Боріс Єльцин обрав Путіна своїм наступником.

Тому від усіх, хто не потрібен Путіну, дуже легко позбуваються, призначаючи їх на різні посади. Зокрема, екзотичні. Путін хотів би, щоб Шойгу зник. Він занадто багато знає. Тому припускаю, що Шойгу зникне, як Собчак,
– вважає вона.

Нова посада Шойгу: головне

  • У Росії 12 травня відбулися кадрові перестановки. Кремлівський диктатор Владімір Путін звільнив Сєргєя Шойгу з посади міністра оборони. Тепер він буде секретарем Радбезу замість Ніколая Патрушева.
  • Новим очільником міноборони Росії став Андрєй Бєлоусов. Раніше він був економічним радником так званого очільника Кремля та його першим віцепрем'єром. Видання Bloomberg з посиланням на інсайдера написало, що Путін довіряє Бєлоусову та вважає його чесним та не корумпованим.
  • Нещодавно стало відомо, що Сєргєя Шойгу призначили координатором у сфері оборонно-промислового комплексу.