Одним з улюбленців є ексгубернатор Тульської області – Алєксєй Дюмін. Колишній співробітник КДБ Сергій Жирнов поділився з 24 Каналом, що відомо про Дюміна та які у нього наміри.

Не пропустіть Путін мріє про "майдан навпаки" в Україні

Що відомо про Дюміна

Раніше Алєксєй Дюмін служив у службі безпеки президента. Його називали "охоронцем Путіна". Він був одним з семи, кого російський диктатор повів у політику.

Не дуже розумний, але молодий (буде 52 роки – 24 Канал). Відданий Путіну як собака – дивиться на нього, виляє хвостом, слина з рота витікає,
– сказав ексспівробітник КДБ.

Дюмін після того, як у травні залишив посаду губернатора Тульської області, яку обіймав з 2016 року, був помічником президента Росії. Для нього – це підвищення.

Водночас для Ніколая Патрушева, якого зняли з посади секретаря ради безпеки, і призначили також помічником Путіна – це приниження та знущання.

Чого хоче Дюмін

За словами Жирнова, те, що Дюміна додатково призначили секретарем державної думи, підтверджує його наміри отримати привілеї від Путіна, як-от бути його наступником.

Хоча маємо розуміти, що російський диктатор збирається до кінця своїх днів сидіти на посту президента. Жодного наступника за "єльцинським" типом у Путіна поки не може бути. Проте у світі все міняється, так і підхід Путіна може стати іншим.

Інша річ, що Путін задумався, хто продовжуватиме путінську справу, коли він неминуче помре. Тому що диктатор все-таки не "Чахлик Невмирущий", як кажуть в Україні. Рано чи пізно він помре, я думаю,
– наголосив Сергій Жирнов.

"Рокіровка" у Росії: найголовніше

  • Російський диктатор Владімір Путін провів кадрові зміни в уряді Кремля – Сєргєя Шойгу на посаді міністра оборони Росії замінив Андрєй Бєлоусов, який у попередньому уряді був першим заступником голови уряду.
  • Сєргєй Шойгу зайняв місце Ніколая Патрушева, ставши секретарем ради безпеки. Останній, своєю чергою, обійняв посаду помічника глави Кремля, який куруватиме кораблебудування в Арктиці.
  • Інститут вивчення війни у своєму зведенні зазначив, що заміна міністра свідчить про те, що Путін робить значні кроки в напрямі мобілізації російської економіки та оборонно-промислового комплексу для підтримки тривалої війни в Україні та, можливо, підготовки до майбутньої конфронтації з НАТО.