За наявними даними, з самого ранку у селищі Ключі тривожно та моторошно, передає 24 Канал з посиланням на росЗМІ. Вулкан не лише лякає гулом, який чути повсюди. Сама хмара з попелом здіймається на кілометри вгору.

Читайте також Збирайте тривожну валізку: ведуча в ефірі потролила росіян – їх готують до повітряних тривог

Усе засипало попелом

Один з очевидців зняв на відео те, що відбувається у селищі Ключі. На ролику можна побачити сірість всього навколо. Особливої уваги заслуговує гул, який лунає.

На Камчатці прокинувся вулкан: дивіться відео

Відомо, що хмара попелу здійнялася у небо на висоту від 15 до 20 кілометрів. Це також вдалося зняти на камеру. Зауважимо, що видовище вкрай моторошне. Складається таке враження, що перед нами не реальність, а фрагмент фільму про апокаліпсис.

Хмара попелу здійнялася на висоту 20 кілометрів: дивіться відео 18+

Місцеві мешканці зауважили, що о 9 ранку краще не ставало. Місто все ще було вкутане темрявою, яку спричинила густа хмара від вулкана.

Зауважимо, що рух ділянкою дороги Ключі – Усть-Камчатськ закрили. Крім того, не працюють також школи та соціальні установи. Про це попередив губернатор Камчатської області Солодов Володимир.

Неспокійно було також під Москвою

  • Зауважимо, що ввечері 10 квітня вибух пролунав в Москві. За словами російських медіа, гучну "бавовну" почув місцевий мешканець. Він також зауважив, що після цього у небо здійнявся густий дим. Стався інцидент на площі Міуській, 5, що в центрі Москви.
  • Відомо, що вибух стався за три метри від житлового будинку. Внаслідок цього утворилася вирва у прибудинковому садку. Місце події відразу оточили. Туди ж відправили співробітників екстрених служб.
  • Невдовзі правоохоронці підтвердили свій здогад. Вони зауважили, що вибух стався через силовий кабель. Наразі встановлюють, на чиєму балансі він перебуває, щоб далі займатися розслідуванням.
  • Дивно, що того разу росіяни не виявили жодного українського сліду та не вигадували байок про атаку безпілотниками. Втім, їм зараз не до сміху. Адже пропагандисти готують їх до "атак" на Москву, Петербург і Брянськ. Мовляв, її здійснюватимуть ЗСУ.