Невідомо, що спонукало Каньє Веста назвати Гітлера та Путіна "хорошими хлопцями" – щире нерозуміння ситуації чи свідоме бажання зманіпулювати історичними фактами в корисливих цілях, однак на руку йому це точно не зіграло. Репера уже заблокували в соціальній мережі та навіть потролили в держструктурах України.

Читайте також Путін кличе Лукашенка "на килим": чи можуть вони узгодити наступ білорусів на Україну

"Русофобія чи русофілія": що сповідує Каньє

На чергову скандальну заяву американського виконавця можна було б не зважати, але, по-перше, Каньє Вест досить-таки впливовий лідер суспільної думки, та до того ж він неодноразово заявляв, що хоче балотуватись на пост президента Сполучених Штатів Америки.

Звісно, що надавати вагу його сентиментам в сторону Путіна та Гітлера не варто – це точно те, що не допоможе йому здобути електорат. Однак, аби не залишати це поза увагою, можна за допомогою гумору нівелювати значення без того маразматичних заяв репера, – що, власне, зробили в Міноборони України.

Кремлю буде важко сформулювати офіційну позицію щодо того, чи є той факт, що Каньє Вест оголосив себе прихильником і Гітлера, і Путіна, русофобією чи русофілією,
– написали у твітері відомства.

Нагадаємо, на маразматичну заяву американського співака відреагувала відома українська модель та зараз волонтерка Даша Астаф'єва. Вона лаконічно та з гумором підмітила, що Каньє "все ж таки пасує костюм г**дона" та запропонувала йому придбати в гардероб "чорний целофановий плащ".