Група з 13 туристів заблукала 29 травня у горах на Прикарпатті. У ДСНС уточнили, що там було 12 десятикласників і один дорослий.

Дивіться також Величезним градом засипало Прикарпаття та Львівщину: у мережі показали вражаючі кадри

Звернулись за допомогою до рятувальників

Вони не змогли самостійно зорієнтуватись на місцевості під час проходження туристичного маршруту гори Дземброня в селі Зелена Верховинського району. Тому звернулись за допомогою до рятувальників.

Фахівці, своєю чергою встановили координати їх місця знаходження, розшукали групу та супроводили до полонини Смотрич.

️Радимо туристам перед мандрівкою завантажити мобільний застосунок "Порятунок у горах", вивчати маршрут і обов’язково слідкувати за прогнозами погоди,
– мовиться в повідомленні.

На горі Хом'як заблукав 10-річний хлопчик

  • Хлопчик разом з мамою та іншими учасниками групи здійснювали підйом на гору Хомяк. Він хотів якнайскоріше підкорити вершину і в один момент зрозумів, що відбився від групи й заблукав.
  • Десятирічний Андрій не розгубився й зателефонував на номер 112. Рятувальники встановили координати хлопчика та підтримували з ним зв’язок телефоном. Водночас вони йшли до місця події. Також рятувальники встановили зв’язок з мамою хлопчика, яку за допомогою телефонного зв’язку направили до сина.
  • Рятувальники супроводили групу туристів (двох дорослих та трьох дітей) до підніжжя гори, а також провели роз’яснювальну роботу та надали рекомендації щодо правил поведінки під час походів в гори.