Статки глави держави, загалом, не дивують, враховуючи той факт, що Порошенко у 1990-их роках придбав кілька кондитерських підприємств, з яких фактично розпочалась його бізнес-імперія.

Тож що задекларував Президент? Серед нерухомого майна гаранта – будинок площею 1331,70 квадратних метри в Обухівському районі Київської області, 3 квартири (дві у Києві та Вінниці), а ще одна квартира перебуває у спільній власності Петра Олексійовича та його дружини. Крім цього, у власності Порошенка – 5 земельних ділянок загальною площею 46880 кв.м.

Декларація Порошенка

Серед цінного рухомого майна – 84 картини, з яких 4 – сучасних художників імпресіоністів та сюрреалістів. Також в колекції глави держави – 7 скульптур та 4 наручні годинники.

Декларація Порошенка

Серед транспортних засобів, які оформлені на Порошенка – Mercedes-benz Vito 116 CDI та катер Bayliner 185 BR.

Декларація Порошенка

У 2015 році бюджет гаранта суттєво поповнився, причому зарплата – далеко не головне джерело прибутку Порошенка. Найбільше грошей президенту принесло погашення облігацій та курсова різниця при погашенні ОВГЗ.

Декларація Президента

Загалом ж Порошенко задекларував чималу суму готівкою та на банківських рахунках. Якщо перевести долари та євро за готівковим курсом вівторка, 1 листопада, то грошові активи Президента сягнули 678 мільйонів гривень.

Декларація Порошенка

Читайте також: Статки Гройсмана: що задекларував прем'єр-міністр (Інфографіка)