Масковий режим стосується всіх громадян, крім автомобілістів, які пересуваються на авто без пасажирів. Про це повідомили у твіттері Міністерства внутрішніх справ арабської держави.

Актуально Які країни Європи послабили карантин попри пандемію COVID-19: перелік

Тим, хто порушить розпорядження, доведеться заплатити штраф у 200 тисяч катарських ріалів, а це майже 55 тисяч доларів. Або ж навіть провести 3 роки у в'язниці.

Навіщо носити маску?Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснював, що це потрібно заради безпеки всіх нас. Усі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню іншіх людей.

Зауважимо, що в Україні також діє масковий режим. За прогнозами уряду, українці зможуть зняти захисні маски вже до кінця літа, якщо знизиться рівень захворюваності на коронавірус. Чи продовжувати знову карантин – Кабмін вирішить 22 травня.

Важливо Масковий режим та заборона на відвідування парків не мають сенсу, – експерт ЮНІСЕФ

Коронавірус у Катарі: головне

  • Станом на 15 травня в Катарі зафіксували понад 28,2 тисячі випадків інфікування COVID-19.
  • За цим показником серед арабських держав Катар поступається лише Саудівській Аравії. При цьому влада повідомляє лише про 14 загиблих пацієнтів.
  • Офіційно карантин у Катарі ввели 15 березня, тоді у країні запровадили обмеження щодо в'їзду в країну для громадян 14 держав.
  • Через спалах коронавірусу на територію країни не можуть потрапити жителі Китаю, Єгипту, Індії, Ірану, Іраку, Лівану, Бангладешу, Непалу, Пакистану, Філіппін, Південної Кореї, Шрі-Ланки, Сирії, Таїланду.

Натомість деякі країни Європи вирішили почати відкривати свої кордони для іноземців.


Коли країни відкриють кордони для іноземців / Інфографіка 24 каналу