Його слова прозвучали у фільмі "Придністров'я: бандити, миротворці й російський газ" Іллі Варламова, опублікованому в ютубі 6 липня.

Читайте також Путін поглинає Донбас: що насправді стоїть за паспортизацією ОРДЛО

Жодні поступки не змусять Росію виконати мінські угоди й віддати Донбас

На слова колишнього керівника Молдови Петра Лучинського звернув увагу журналіст та блогер, один із представників України у Тристоронній контактній групі по Донбасу Денис Казанський.

У телеграмі він написав, що переглянув фільм Варламова про Придністров'я, і побачив там цікавий епізод – "інтерв'ю з колишнім президентом Молдови Петром Лучинським", який нарікає, що "з Росією неможливо домовитися".

Хоч молдавська сторона і пішла на поступки, пропонувала автономію для ПМР ("Придністровська Молдавська Республіка" – 24 канал), не вводила якоїсь економічної блокади цієї території – Москва все одно не бажала врегулювати конфлікт. Хоча на словах і визнавала територіальну цілісність Молдови,
– розповів журналіст.

На його переконання, цей фільм "дуже корисно подивитися всім, хто вірить, що Росія виконає мінські угоди й віддасть нам Донбас".

У відповідь на будь-які поступки (на кшталт зняття блокади або згоди на певну автономію) – Кремль буде тільки посилювати умови й висувати нові вимоги. Як у Молдові. Усюди, куди влізли росіяни – одне і те ж,
– підсумував Денис Казанський.

Детально про Криваве протистояння у Молдові: історія "замороженого" конфлікту у Придністров'ї та вплив Росії