Курс, якого дотримується держава-окупант, завдає їй великої шкоди. Таку думку в ефірі висловив журналіст, представник України у Тристоронній контактній групі Денис Казанський.

Зверніть увагу Для Путіна було важливо відреагувати на розмову Байдена з Зеленським, – Фейгін

Казанський: Може прийти і хтось гірший за Путіна

Тому, за його словами, якщо замість чинного керівництва влади прийде нове поміркованіше покоління, то воно перебудує стосунки з суспільством і Заходом.

Я вірю, що якщо навіть в Росії не прийде якась опозиція до влади, а просто зміниться Путін умовно на когось з оточення Путіна, нове керівництво може бути прагматичнішим,
– наголосив Казанський.

Він зауважив, що нове керівництво ймовірне припинить конфронтацію, від якої всі програють і захоче миру та співробітництва. Бо це вигідно передусім для Росії.

"Ніхто не може гарантувати. Може, хтось і гірший за Путіна прийде. Адже Росія – це дуже небезпечна держава, від якої завжди віє загрозою. Але хочеться сподіватись, що це колись закінчиться", – сказав журналіст.

"Наразі добігає кінця цикл "заморозки", агресії, який триває зазвичай 20 – 30 років. Добігає кінця ера Путіна. Не знаю, скільки вона ще триватиме. Але має настати чергова" відлига", – додав Казанський.

Трансляція з Денисом Казанським: дивіться відео