Зокрема, ця теза має стосунок до Німеччини, Франції та Італії. Про це 24 каналу розповів російський опозиційний публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський.

Цікаво Шредер і Шольц стали "офіціантами" Путіна, – політолог Давидюк

За його словами, крім цього є Польща, Румунія, країни Балтії, які повністю підтримують позицію Байдена.

На державному рівні визначились "путін-ферштейнери". Це три країни: Італія, Франція та Німеччина, які звикли комфортно працювати з Путіним. Вони своєю діяльністю останнього тижня, я думаю, викреслили себе зі списку провідних гравців майбутньої європейської системи безпеки,
– вважає Піонтковський.

Він впевнений, що на цих людей покластися не можна. Публіцист зауважив, що ця позиція стосується державності, панівного класу.

"Не хочуть перемоги України"

"Та ж Анналена Бербок (глава МЗС Німеччини – 24 канал) на яку ми дуже багато сподівались, якій співчували, яка зробила низку дуже сильних проукраїнських заяв, зокрема під час візиту у Київ. Я не бачу якогось конструктивного спротиву з її боку у її "позиції затягування", – висловив свою думку він.

Тому він гадає, що "керівники Німеччини, Франції та Італії не хочуть перемоги України у цій війні" у тому визначенні, якого дотримується президент України Володимир Зеленський та міністр оборони США Ллойд Остін.

Повністю інтерв'ю Цимбалюка з Піонтковським: дивіться відео