Про масштабну кібератаку та погрози повідомила ЛГБТ-активістка у фейсбуці. За словами Лапіної, її номер телефону та інші персональні дані з'явилися тиждень тому у спільноті "Катарсис" в телеграмі. Після цього вона нібито почала отримувати повідомлення з погрозами.

Дивіться також Омбудсменка вимагає розслідувати заклики вбивати представників ЛГБТ-спільноти

Крім того, активістка зазначила, що погрози приходили їй зі швидкістю 4 повідомлення на секунду.

Ламали акаунти цілий тиждень


Номер телефону Лапіної злили у телеграм-канал "Катарсис" / Скриншот Софії Лапіної

  • Як зазначила Лапіна, її персональні дані буцімто злили представники правого руху.
  • На телефон активістки також надходили коди для авторизації в акаунтах Yandex.Eda, ICQ, EpicentrK, My-credit та в інших. Через це активістка закликала користуватися не подвійною верифікацією, а прив'язати власний номер до паспорта. Тоді функцію відновлення втраченої сімкартки не зможуть користуватися зловмисники.


Невідомі намагалися зламати акаунти активістки / Скриншот Софії Лапіної

Писали любовні листи, обіцяли "травити як жидів" та "різати як собак" зі швидкістю 4 повідомлення в секунду. І це не жарт, подивіться відео. Зламали мій власний телеграм, і переписувалися з нього з колишніми. Потім знайшли номер прив'язаної картки, три дні без зупинки намагалися то кредити взяти, то в "Мультиплекс" квитки придбати, то в Яндекс їжу замовити,
– написала активістка.

За словами жінки, слідчий по її справі нібито зацікавлений у тому, щоб розслідувати справу про погрози як злочини на ґрунті ненависті. Однак довести, що це є саме так, у нього буцімто немає інструментів.