Канікули у Харкові

Директорка міського Департаменту освіти Ольга Деменко заявила, що вони вирішили продовжити канікули до 7 листопада. Хоча розпочали їх ще 18 жовтня, тож учні відпочивають три тижні.

До теми У МОН не знають, коли школи повернуться до очного навчання

Яким буде навчання у Харкові з 8 листопада

За її словами, за три тижні канікул у Харкові перервали ланцюг захворюваності, тож з понеділка, 8 листопада, всі школи міста вийдуть на очну форму навчання. Для цього майже всюди вакциновані 100% освітян.

Навчання продовжать в червні

Директорка Департаменту освіти Харкова запевнила, що, ймовірно, навчання в місті закінчать не наприкінці травня, а на початку червня. "Рівень захворюваності традиційно низький, тому ми на тиждень продовжимо навчання у цьому навчальному році", – сказала Деменко.

Чому у Харкові запровадили канікули замість дистанційного навчання? У Департаменті освіти надали перевагу канікулам, а не дистанційному навчанню, оскільки вважають його неефективним.

"На жаль, дистанційний формат показав, що це досить сумнівний шлях до навчання, бо є діти, які, звичайно, працюють у будь-якому режимі, але багато дітей не навчаються. Ми проаналізували усі можливі варіанти, але діти повинні навчатися у школі", – додала вона.

В яких містах також продовжили канікули

Ще кілька регіонів у цьому році продовжили учням осінні канікули до 7 листопада через коронавірус та червону зону. Йдеться про:

  • Житомир,
  • Черкаси,
  • Харків,
  • Одесу,
  • Кривий Ріг,
  • Запоріжжя,
  • Рівне.

До слова, в Україні наразі 15 областей перебуває в червоній зоні. Там деякі школи продовжили канікули, інші – перейшли на дистанційне навчання, а ще частина – працює в очному режимі. Де учні перейшли на дистанційку – читайте у статті.