Артем Носов розповів, що в день трагедії батько їздив у справах та повертався додому. Він встиг побачитися з ріднею та погратися з онучкою.

До теми Харківського мажора, який вчинив смертельну ДТП на Гагаріна, передадуть під суд

За словами сина, Ігор Носов завжди був спокійним водієм, жодного разу не потрапляв у аварії. До порушень на дорогах ставився з невдоволенням.

Нещирі вибачення

Після ДТП 16-річний водій не хотів співпрацювати зі слідством. Його адвокат заявив, що хлопець не пам'ятає подробиць ситуації.

Унаслідок аварії, Микола та двоє його супутників потрапили до лікарні. У той же ж день він звернувся до поліції щодо нібито викрадення автомобіля.

Актуально У Харкові 16-річний мажор спричинив масштабну ДТП з загиблими: все, що відомо

Вперше підозрюваний у смертельній автопригоді заговорив аж у залі суду. Він вибачився перед родичами загиблого Ігоря Носова.

Артем та Ігор Носов
16-річний Микола вибачився лише в залі суду / Фото з сайту Суспільного

Син померлого у щирість вибачень не вірить. Чоловік зауважив, що бачив відеозапис засідання та вважає, що це було "для галочки".

Вибачення під час суду він просив у камер, у нас він нічого не просив,
– наголосив Носов.

Звернення матері мажора

Він додав, що в одному з інтерв'ю мати Миколи закликала родичів Ігоря Носова сконтактувати з нею. Однак у щирість її намірів син загиблого теж не вірить.

"Зараз такий час, що людину чи її номер знайти нескладно. Адвокати чи батьки з нами не зв'язувалися", – підкреслив Носов.

Син загиблого зауважив, що хлопця ніхто не навчив як можна й не можна чинити. Відтак Артем Носов розраховує, що суд призначить якнайсуворіше покарання для підлітка – 8 років у колонії.