Про це повідомила Світлана Жучкова, адміністраторка групи "Есхар" у вайбері. Жінка зробила репост оголошення про німецьку вівчарку, яка бігала селами Харківської області.

Актуально Дієта для тварин: поєднання сухого та волого кормів для підтримки здоров'я улюбленців

Мені подзвонила дачниця Олена Волошина і дуже обережно сказала, що близько 3 років тому у її родичів пропав пес, схожий на собаку на фото, – розповідає Світлана.


Собаку вкрали 3 роки тому / Фото Світлана Жучкова

З'явилася крихітна надія і собаку почали шукати. Вдалося знайти телефони людей, які писали про собаку в інших групах. Для того, щоб знайти пса, довелося зідзвонюватися з десятками людей.

"Зрештою, у Веденці біля магазину ми знайшли нашого "потеряшку", – радіє жінка. Місцевий житель Валерій Пчельніков нагодував пса та зумів завести його в сарай.

Власники собаки живуть в Липцях, за 60 кілометрів від Введенки.

Пес і господарі одразу впізнали одне одного. Можете уявити емоції собаки й людей, котрі не бачилися 3 роки!, – додає Світлана.

Вівчарку звати Мерс (Мерседес). Пес породистий і навіть має нагороди. 3 роки тому його, ймовірно, вкрали й відвезли кудись на машині.

Дізнайтеся більше Вчені виявили ще один унікальний вплив собак на людей

Складно уявити, через що пройшов пес. На його шиї є сліди від нашийника, видно, тримали на прив'язі, але не худий, годували добре, – розповідає Світлана Жучкова.