Про це 11 жовтня повідомила журналістам голова Тимчасової виборчої комісії Харкова Олена Матвієнко. Вона зазначила, що рішення про його усунення зі списку кандидатів розглянуть вже наступного дня.

До теми Саша Псих, Добкін або Терехов: хто планує замінити Кернеса на посаді мера Харкова

Сказав, що не виграє

Згодом сам Кукуріка поспілкувався щодо свого рішення з журналістами. Він зазначив, що вирішив усунутись, оскільки точно не виграє.

Виходячи з того, що я спостерігаю, зробив свій особистий соціальний запит, бачу, що я десь 3 чи 4 місце займаю і не виграю ці вибори,
– сказав голова "Партії пенсіонерів".

Також він додав, що поки не знає, кого з інших кандидатів він буде підтримувати. Мовляв, хоче віддати свій електоральний потенціал людині, яка вболіває за процеси покращення соціальної сфери.

Що відомо про Миколу Кукуріку

Чоловік народився у 1963 році в Петропавловську на території Казахстану. Має вищу освіту й вже багато років очолює свою партію. Тричі балотувався у Верховну Раду – у 2006, 2007 та 2019 роках.

Окрім цього, Кукуріка багато разів балотувався до Харківської міськради – у 1998, 2002, 2015 та 2020 роках. Однак підтримка політика була не надто велика, тому стати депутатом йому не вдалося жодного разу.

Схожа подія вже була

5 жовтня повідомили, що відкликав свою кандидатуру інший кандидат на пост мера Харкова – Валерій Говоров. У день відкликання чоловік не пояснював свою позицію. А у виборчій комісії сказали, що 270 тисяч застави, які чоловік вніс, він вже назад не отримає.

Список кандидатів у мери Харкова / Інфографіка 24 каналу