Таку заяву зробив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександр Литвиненко, передає УНІАН.

"Я хочу наголосити, що всі реформи, які тривають у нашій країні, відбуваються насправді у воєнний час. І сьогоднішня диверсія у Балаклії доводить це. Війна на Сході не закінчилася, вона триває. Диверсійно-підривна діяльність противника продовжується. І ми мусимо це розуміти і з цього виходити", – наголосив він.

Також представник РНБО додав, що наразі в Києві спостерігається мир, тому що українські військові, співробітники Служби безпеки, співробітники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної гвардії, прикордонної служби виконують свої обов'язки.

Читайте також: Пожежа на складах біля Балаклії розширилась, – Міноборони

Нагадаємо, уночі проти 23 березня на військовому складі у місті Балаклія виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів.

Наразі відкрито два кримінальних провадження щодо інциденту – за статтями "диверсія" та халатність" – яке об'єднали в одне. Розслідуванням займатиметься Головна військова прокуратура.

Зауважимо, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що вибух на військових складах під Харковом міг статися через підрив з безпілотника.